Accord coupe 2016

Accord coupe 2016

 

پیرو معرفی فیس لیفت 2016 سدان هوندا آکورد، به‌تازگی طی مراسمی از مدل کوپه هوندا آکورد نیز رونمایی شد. فیس لیفت این مدل که پس از تغییر چهره شباهت آشکاری به مدل سدان دارد قرار است تا چند هفته آینده در نمایندگی‌های هوندا آماده فروش گردد.

 بسیاری از خطوط و ویژگی‌های گونه سدان آکورد به مدل کوپه نیز سرایت نموده و لامپ‌های LED عمودی ردیف شده در داخل چراغ‌های جلو که یکی از ویژگی‌های جدید آکورد است دقیقاً در مدل آکورد نیز تکرار شده‌اند و برجستگی جلوپنجره شباهت آشکاری به مدل سدان دارد. در سپر نیز تغییراتی ایجاد شده و یک لامپ مه شکن که به‌صورت خطی در عرض دریچه ورودی هوای سپر قرار گرفته زینت‌بخش دو طرف این کوپه کشیده ژاپنی است.

 مسئولان هوندا اعلام کرده‌اند که مدل کوپه همانند مدل سدان از یک شاسی محکم و اسپرت بهره می‌برد و فرمان و فنربندی نیز بنا به‌ضرورت ارتقا یافته و در کل رانندگی بهتری برای آکورد کوپه به ارمغان آورده‌اند. داخل کابین نیز به‌روزرسانی اندکی یافته ولی به مدد مانیتور 7 اینچی و ضدنوری که در کنسول مرکزی قرارگرفته، آکورد نسل جدید به سامانه اپل کار پلی و اندروید خودرو مجهز شده است. سامانه هشداردهنده حرکت بین خطوط و کروز کنترل تطبیقی از دیگر امکانات مدل کوپه آکورد است.

 

مقایسه

عضویت در خبرنامه

نشانی :

تهران - اتوبان همت - خیابان شیراز جنوبی - خیابان شهید علیخانی (ونک پارک) - خیابان گلستان - پلاک 14 - طبقه3 - واحد 305

تلفن : خط ویژه: 1850